Konsultacijų teikimo tvarkaraštis

KONSULTACIJŲ MOKINIAMS GRAFIKAS

2018-2019 M. M.

 

 

Eil.

Nr.

Mokytojo vardas, pavardė

Mokomasis dalykas

Savaitės diena

Laikas

Kabineto Nr.

  1.  

Alionytė Danguolė

anglų kalba

antradienis

14:40 - 15:25

108

  1.  

Ankudavičienė Nijolė

biologija

ketvirtadienis

14:40 - 15:25

304

  1.  

Ausmanienė Albina

lietuvių kalba

trečiadienis

14:40 - 15:25

201

  1.  

Barauskė Gitana

chemija

trečiadienis

14:40 - 15:25

209

  1.  

Belickienė Rita

matematika

pirmadienis

14:40 - 15:25

202

  1.  

Budreikienė  Dainora

istorija

antradienis

14:40 - 15:25

101

  1.  

Budreikaitė  Greta

anglų kalba

trečiadienis

14:40 - 15:25

310

  1.  

Beniušienė Nijolė

matematika

ketvirtadienis

14:40 - 15:25

306

  1.  

Daukšienė Viktutė

anglų kalba

trečiadienis

14:40 - 15:25

106

  1.  

Eigelienė Daiva

rusų k.

antradienis

14:40 - 15:25

216

  1.  

Ežerskienė Laura

anglų kalba

pirmadienis

14:40 - 15:25

104

  1.  

Galvelienė Biruta

rusų kalba

trečiadienis

14:40 - 15:25

217

  1.  

Jakaitienė Birutė

fizika

trečiadienis

14:40 - 15:25

301

  1.  

Jocius Vaidas

Inf. technolog.

trečiadienis

14:40 - 15:25

315

  1.  

Kamarūnienė Violeta

lietuvių kalba

trečiadienis

14:40 - 15:25

115

  1.  

Kėdžiuvienė Jurgita

chemija

antradienis

14:40 - 15:25

308

  1.  

Knyzelienė Rimanta

anglų kalba

ketvirtadienis

14:40 - 15:25

103

  1.  

Kuzmickienė  Irena

vokiečių kalba

ketvirtadienis

14:40 - 15:25

311

  1.  

Maceika Egidijus

Inf. technolog.

pirmadienis

14:40 - 15:25

218

  1.  

Morkūnienė Gražina

lietuvių kalba

ketvirtadienis

14:40 - 15:25

214

  1.  

Palšauskienė Sandra

geografija

antradienis

14:40 - 15:25

305

  1.  

Paškevičienė Irena

lietuvių kalba

antradienis

14:40 - 15:25

212

  1.  

Sandulskienė Regina

anglų kalba

pirmadienis

14:40 - 15:25

102

  1.  

Sirvydienė Ilona

istorija

antradienis

14:40 - 15:25

204

  1.  

Vainauskienė Jovita

matematika

antradienis

14:40 - 15:25

203

  1.  

Vainorienė Irena

lietuvių kalba

antradienis

14:40 - 15:25

208

  1.  

Valaitienė Laima

matematika

pirmadienis

14:40 - 15:25

207

  1.  

Verikienė Laura

biologija

antradienis

14:40 - 15:25

210

 

Šmitienė Nijolė

fizika

antradienis

14:40 - 15:25

302

 

Žemaitaitienė Loreta

matematika

trečiadienis

14:40 - 15:25

105

 

Žičkevičienė Jolita

istorija

trečiadienis

14:40 - 15:25

107

 

Žižiūnienė Zita

Inf. tech.

trečiadienis

14:40 - 15:25

313

                                                                                     

                                                                                           

                                                                                              Gimnazijos direktorius

                                                                                              Antanas Račkelis                       

Atnaujinta: 2018-09-10
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40
  • 8. 14.50 - 15.35
Iki atostogų liko
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.